Prečo sa o lieku Cobra, nedočítate všade

Pár rokov dozadu, keď sa problémy s erekciou objavili u mňa, som sa k informáciám o jednotlivých liekoch dostával naozaj ťažko. V podstate mi museli stačiť príbalové letáky, to, čo mi povedal doktor a ešte nejaké chabé recenzie na internete, ktorých však naozaj nebolo veľa. Mladý muž so svetlými vlasmi má mokrú tvár a stojí pri vode.jpg
 
Dnes je to úplne iné. Do vyhľadávača stačí napísať slovo „erekcia“ alebo „tabletka“ a on sám, vám navrhne desiatky recenzií a článkov s touto tematikou. Jeden liek, o ktorom sa však ani dnes nedočítate veľmi veľa, je Cobra. Tí, ktorí majú s tabletkami na erekciu nejaké tie skúsenosti, asi vedia, že ide o generikum, teda o neoficiálne liečivo. To je pravdepodobne dôvod, prečo sa o týchto tabletkách nedočítate na každom blogu o erekcii.
 
Ani ja som niekedy nezastával užívanie takýchto tabletiek. Mal som obavy o to, aby ma nedostali do hrobu. Na odporúčanie môjho známeho som ich však raz vyskúšal. Ubezpečoval ma, že s má s nimi bohaté skúsenosti a že ho môžem pokojne vyskúšať.
 
Možno uvažujete nad dôvodom, prečo človek takto riskuje. Nebudem vám klamať. V mojom prípade išlo o finančnú stránku veci. Nie som na tom finančne až tak zle, no ak by som i naďalej pokračoval v užívaní Viagry alebo iných tabletiek, ktoré stoja naozaj nemalé peniaze, podľa mňa, by nebolo vôbec nemožné, ak by som o pár mesiacov skončil pod mostom.Muž v tme sa na seba pozerá do malého zrkadla.jpg
 
No a teraz späť ku Cobre. Táto tabletka má účinky ako všetky ostatné. Musím uznať jednu vec, a to, že trvanie účinku sa mi zdalo o čosi kratšie, ako v prípade iných – oficiálnych liečiv. Ak si však vezmem do úvahy nízku cenu, je to celkom logické. Ak by ste sa pre tieto lieky rozhodli i vy a neboli spokojní s účinkom, určite neprekračujte maximálne stanovenú dávku, čo je jedna tabletka za deň. Raz som to riskol, a tie stavy neprajem naozaj nikomu. Búšenie srdca, motanie hlavy a vysoký tep v jednom, to naozaj nie je nič príjemné.