Moderné vstavané šatníky podľa predstáv zákazníka

Kto z nás netúži po krásnom a najmä veľkom šatníku, do ktorého sa dajú všetky veci prehľadne uložiť a usporiadať? Takýto priestor nám poskytuje možnosť mať všetky sezónne veci na jednom mieste bez toho, že by ste museli každú sezónu ukladať nanovo. Navyše priestranné vstavané šatníky poskytujú komfort a dokážu uspokojiť potreby každého z nás. Nejde iba o čisto ženskú záležitosť. Šatník postavený na mieru ocení rozhodne aj mužské pokolenie. Tí majú takisto radi prehľadnosť a poriadok vo veciach. Tak sa poďme spoločne pozrieť, ako by mali vstavané šatníky na mieru vyzerať.

vestavěné skříně

Prečo sú vstavané šatníky také populárne?

Ide o šatníky, ktoré sú navrhnuté na mieru do konkrétneho priestoru. Z toho jasne vyplýva, že takáto skriňa sa snaží využiť všetok priestor, ktorý je k dispozícii. Keď si v obchode kúpite jednoduchú montovanú skriňu, častokrát sa stane, že nie úplne pasuje do priestoru, pre ktorý je určená. Vstavané šatníky rozhodne nie sú riešením iba pre príliš malé byty alebo domy. V súčasnosti ich už nájdete v každej jednej modernej domácnosti. Ich praktickosť totiž nemá hraníc. Šatník na mieru však nemusí slúžiť iba na ukladanie oblečenia, doplnkov a obuvi. Ľudia skrine na mieru využívajú aj na ukrytie toho, čo nechcú mať počas bežného dňa na očiach. Je pomerne bežné do vstavaných skríň umiestňovať vysávač, uteráky, posteľnú bielizeň, veci na kempovanie, batožinu alebo hocičo iné, čo vás napadne.

Na čo by ste nemali zabudnúť pri navrhovaní vstavaných šatníkov?

Pokiaľ si chcete navrhnúť vstavaný šatník podľa vlastných predstáv, mali by ste sa držať istých zásad. Skôr ako dizajn máme teraz na mysli dĺžku, výšku a hĺbku. Toto je sú tie najdôležitejšie parametre, ktoré ovplyvňujú praktickosť vstavaných šatníkov. Existujú ideálne miery, no do vášho priestoru sa nemusia zmestiť, prípadne chcete väčšie. Práve to je výhodou vstavaných skríň na mieru. Dajú sa totiž prispôsobiť. Dopredu si premyslite, čo budete do vstavaného šatníka dávať a ako si prajete veci uložiť. Podľa toho potom rozmiestnite jednotlivé priečky a poličky. Nezabudnite na dizajn vstavaných šatníkov. Mali by zapadnúť do priestoru a byť jeho dominantou.

šatní skříň

Všetko o kvalitných vstavaných šatníkoch nájdete na webe https://www.vstavaneskrine.com/.