Zlomila vám srdce?

Ak ste žena, nemusíte byť ani homosexuálka, aby sa vám niečo také stalo. Ak nájdete svoju spriaznenú dušu v podobe najlepšej priateľky a zároveň muža svojich snov, cítite sa ako v siedmom nebi s pocitom, že vám ku šťastiu naozaj nič nechýba. Občas je však hra osudu vrtkavá a zanecháva stopy na celý život. Bohužiaľ, aspoň tretine žien sa v živote vyskytne problém, ktorý ich pripraví o lásku, či už priateľskú alebo romantickú.

láska

Chlap alebo kamoška?

Väčšina z nás by pri tejto otázke nezaváhala. Prečo aj? Jedni veria, že si zaslúžia byť šťastné a mať krásnu rodinu, druhé berú kamarátstvo tak vážne, až to pripomína sprisahanie voči svetu. Aj tak sa každá z nás líši a vybrala by si niečo iné. Sú len dve skupiny a pravdepodobnosť, že si vyberiete rovnako je jedna ku dvom.
Začína sa to možno ideálne, no zoznámenie vášho priateľa s kamarátkou by ste nemali brať na ľahkú váhu. Mnohé baby berú svoje „spriaznené duše“ len ako prostriedok na dosiahnutie svojho cieľa. Ak to neviete vycítiť, môže sa vám to do budúcna odplatiť. Neviňte z toho ani mužov. Tí nevedia pochopiť svoje vlastné city a ak sa vaša známa bude dostatočne snažiť, možné je všetko. Bývajú bohužiaľ aj opačné prípady, kedy chlapi naschvál vyhľadávajú ženy, s ktorými by sa mohli zabávať. Nenaleťte im alebo si nájdite skutočnú oporu, ktorá to vycíti a včas vás informuje.

lesbičky

Čo robiť, ak sa vyskytne náznak na jednej alebo druhej strane a ten druhý vás o tom neinformuje? Nekonajte s horúcou hlavou a žiadajte si dôvody ich rozhodnutia. Nenechávajte si okolo seba podozrivých ľudí oboch pohlaví. Vedia totiž skutočne ublížiť. Rozhodne im však neodpúšťajte na toľko, aby ste obnovili váš vzťah. Pri akejkoľvek nevere, zvlášť s vašou „skoro sestrou“, je neodpustiteľné vracať sa dvakrát do tej istej rieky. Netreba si však všímať len správanie, ale aj váš pocit.