10 kúskov oblečenia, ktoré musíte mať v skrini

  1. Kabelka, ruksak, ľadvinka

Každá žena musí mať doma jednu kvalitnú kabelku. Do mesta si môžete zvoliť šikovný ruksak, ktorý sa nosí opäť aj túto sezónu. Nemali by ste zabudnúť na ľadvinku, ktorá sa vrátila na scénu.

modelka

  1. Niečo s nápisom, ktorý ťa vystihuje

Potlače a logá sa objavujú všade, na doplnkoch, šatách, teniskách…Tak sa nebojte skombinovať tričko s nadpisom, ktorý vás dokonale vystihuje napríklad so sukňou a s teniskami. A noste to hrdo.

  1. Rifľová bunda

Rifľovina nikdy nezmizne z obchodov a práve rifľová bundička je užitočný kus oblečenia, ktorý využijete naozaj ku všetkému. Môžete si ju obliecť na kvetinové šaty, alebo na tričko s potlačou a budete vyzerať trendy. Či už sa vyberiete romantickým, alebo mestským štýlom.

  1. Trenčkot

S jarou prichádza do obchodov obľúbený trenčkot, ktorý vás zahreje v týchto chladných ránach počas prechodného obdobia. Je to kúsok, ktorý bude v móde navždy a tak nie je na škodu zainvestovať do pekného strihu,  ktorý vám urobí peknú postavu a bude sa vám dobre nosiť.

  1. Šaty

Malé čierne šaty, šaty s kvetinovou potlačou a napríklad košeľové šaty by vám v šatníku nemali chýbať. Nájdite si strih, ktorý vám sadne a noste ich častejšie ako len na oslavy, veď ste žena a chlapi šaty na ženách milujú. A-čkové šaty sa hodia každej žene aj každej postave, len si treba nájsť tie stvorené práve pre vás.

  1. Biela košeľa, alebo aj hocijaká iná

Košele by tiež nemali chýbať vo vašej skrini, rovnako ako pekné sako. Biela košeľa sa hodí nie len ku džínsom na bežný deň, ale ju využijete napríklad aj na pracovný pohovor. Kostýmy sa tiež vracajú do módy a čoraz viacej mladých žien ich začína s obľubou nosiť.

obchod

  1. Tenisky

Tenisky sú v dnešnej dobe už dôležité ako lodičky. Tenisky sa už dajú naozaj nosiť ku všetkému, dokonca si ich nevesty volia ako svadobné topánky. Preto sa inšpirujte a aj vy si zakúpte tie, ktoré najviac využijete práve ku svojmu oblečeniu, ktoré máte rada. Nemám na mysli tepláky, skorej overal alebo romantické letné šaty.

  1. Lodičky ku kostýmu alebo overalu na elegantnú nôtu

Čierne a telové lodičky skrátka musíte mať. Vyskúšajte si aj sto modelov a ten pohodlný si zaobstarajte a noste ich. Lodičky sa hodia nie len k elegantným šatám či sukni do práce, pokojne si zvoľte farebné ku rifliam večer do kaviarne a budete šik.

  1. Prírodné materiály

Letné a ľahké materiály vám vždy uľahčia teplý slnečný deň, preto stavte na tenké lanové nohavice alebo na kvalitné bavlnené tričko. Dôležité je, že sa cítite príjemne.

  1. Jemné doplnky

Nosia sa zemité a prírodné farby rovnako aj v doplnkoch. V jednoduchosti je krása a tak stajte na jemnosť a minimalizmus práve aj v šperkoch. Ak ste radšej nápadnejšia, zvoľte len jedny visiace náušnice, ktoré vás dostatočne zvýraznia. Vracajú sa platformy, drevené materiály a handmade kolekcie.