Krtkovanie – prevencia, ale aj nonstop pomoc

Krtkovanie ako forma prevencie

Myslieť na prevenciu sa pri potrubiach a kanalizaciach vyplatí, ušetrí Vám to nemalé peniaze, vyhnete sa zbytočnému stresu a získate energiu na užitočnejšie veci.

lost-places-1798640_640

Je mylné sa domnievať, že kanalizácie a potrubia odolávajú dlhému znečisteniu, mastnote a špine. Ak sa pravidelne neprečisťujú vznikajúce kaly sa v nich usadzujú a postupne vytvárajú na stenách nepriepustné vrstvy, zmenšujú priemer potrubia a neumožňujú plynulé odtekanie odpadu celou kanalizáciou. Situácia sa vymkne kontrole, ak sa potrubie dokonale upchá a odpad vyteká mimo povolených otvorov a znečisťuje okolie.

Krtkovanie – aj ako služba nonstop

Vtedy prichádza čas pre ponúkanú non stop službu s často sa vyskytujúcim názvom krtkovanie.

Jej služby sú rozsiahle a všetky sú zamerané jednak na prevenciu a na odstraňovanie havarijných stavov v potrubí a v kanalizácii. Ak sa Vám už vyskytol akútny problém vždy sa správne lokalizujte, opíšte čo najpodrobnejšie rozsah havárie a všetky súvisiace podrobnosti – veľmi tým urýchlite riešenie a úspešnosť okamžitého zásahu. Služba sa nielen nazýva, ale aj je nonstop – vždy spoľahlivá, účinná, s profesionálnym prístupom a technikou a s odbornými radami.

Elektromechanické čistenie – spôsob riešenia havárii, ale aj prevencia

Častým problémom domov, kuchyne, kúpeľne, toalety, všeobecne domácností sú upchaté odtoky, kedy je na riešenie vhodný odborník a profesionálna technika. Práve pre menšie objekty je vhodný tento princíp čistenia, ktorý využíva špeciálne trubice a ich rotačný pohyb pomocou elektromotora na kvalitné odstránenie nečistôt a profesionálne vyriešenie problému upchatého odtoku.

Čistenie vysokým tlakom vody – univerzálne pre mnohé objekty

Takisto ponúkaný spôsob krtkovania, ktorý je vhodný aj pre dlhšie potrubia rôznych priemerov. Využíva jednoduchý princíp tlaku vody, ktorý je ale pretavený do sofistikovanej a výkonnej technológie s vynikajúcimi výsledkami.

water-783355_640

Obidva spôsoby čistenia majú okrem spoľahlivého výsledku výhodu aj v tom, že nevyžadujú zbytočné výkopové práce, nezaťažujú cenu a nevytvárajú špinu a odpad.

Kontaktujte v prípade potreby ponúkanú službu non stop krtkovania – určite vyrieši aj Váš problém.

Posted in Nezařazené