Nebojte sa farieb

Určite to pozná každá z nás – ráno vstanete a neviete, čo si obliecť. Zdá sa vám, že každým dňom vyzeráte horšie a horšie, necítite sa vo svojej koži príjemne a ľudia naokolo si už tiež čosi všimli. Možno ste sa dokonca utiahli do seba, pretože sa už necítite pohodlne. Túžite po niečom novom, ale neviete, čo by to tak mohlo byť? V prvom rade by ste mali začať od šatníka. Ak sa chcete cítiť dobre vo svojom vnútri, musíte sa tak cítiť aj navonok. Odložte svoje nezaujímavé oblečenie do skrine a siahnite po niečom, čo vás oživí. Nebojte sa farieb a.

tvář

Napríklad vyskúšajte výrazné šperky. V dnešnej dobe je na trhu nespočetné množstvo produktov, po ktorých môžete siahnuť. Či už sa rozhodnete pre krásne farebné náušnice, výrazný náhrdelník alebo dáte prednosť náramkom, či prsteňom. Dôležité je, aby ste sa v tom cítili dobre. Samozrejme, aj tu existujú nejaké pravidlá a aj tu platí, že menej je niekedy viac. Ak si už zoberiete mohutný náhrdelník, nechajte ho vyniknúť a nedávajte si k tomu aj obrovské náušnice. Nevyzerá to dobre a môžete pôsobiť komicky.

blondýna

Ak sa však necítite so šperkmi príjemne, vyskúšajte siahnuť po farebnom kabáte alebo šatách. Nič nepokazíte tým, ak bude výrazný iba jeden kúsok oblečenia. Ak však nie ste s týmto tipom stotožnená, určite nezúfajte. Môžete napríklad zvoliť len výrazne farebné doplnky. Kúpte si kabelku, klobúk alebo topánky v rovnakom odtieni a oblečte si na seba niečo v tmavších farbách. Napríklad čierna alebo biela farba sa veľmi dobre kombinujú a ak k nim zvolíte krásne doplnky, určite na seba upútate pozornosť a ľudia vám budú venovať obdivné pohľady.

kabát

Na záver by som vám chcela popriať veľa šťastia pri výbere vhodnej varianty presne pre vás a chcela by som vám povedať, aby ste sa nebáli zvýrazniť sa. Nepochybujem o tom, že pri zmene vášho šatníka a pri jeho oživení sa určite aj vy znovu začnete cítiť príjemne vo svojej koži.