Online kurzy zadarmo, ktoré vám pomôžu zarobiť viac!

Aby ste na tomto trhu práce zostali konkurencieschopní, musíte udržiavať svoje zručnosti  a neustále premýšľať o spôsoboch, ako rozšíriť svoje know-how. Nestačí len zavesiť na stenu fantastický diplom a odpočívať na vavrínoch – zamestnanci musia  zvyšovať svoje zručnosti  a hľadať nové výzvy pri práci aj mimo nej. Jeden z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť? Zúčastnite sa online kurzu!
Od jazykových kurzov mandarčiny po počítačové programovacie bootcampy a semináre o digitálnom marketingu, je tu  kurz pre takmer čokoľvek . Navyše, mnoho z nich je ponúkaných zadarmo online. Nikdy nebolo ľahšie naučiť sa nové zručnosti a dostať sa dopredu vo vašej aktuálnej úlohe.notebook.jpg
Tu je päť online učebných stredísk, ktoré vás naučia zručnosti, ktoré sú veľmi žiadané a vyplatia sa!
1.  Khan Academy
Kto sú:  Khan Academy ponúka cvičenia, inštruktážne videá a prispôsobený výučbový panel, ktorý študentom umožňuje študovať vlastným tempom v triede aj mimo nej. Poskytujú tiež špecializovaný obsah v spolupráci s inštitúciami ako NASA, Múzeum moderného umenia, Kalifornská akadémia vied a MIT.
Ponúkané kurzy:  Hodina kódu (SQL, JavaScript, CSS a ďalšie), financie a kapitálové trhy, GMAT, podnikanie a ďalšie.
2.  Skillshare
Kto sú:  Online vzdelávacia platforma, ktorá hostí viac ako 22 000 kurzov od odborníkov v oblasti dizajnu, obchodu, techniky a ďalších. Skillshare publikuje originálny obsah, ako aj kurzy od vplyvných jednotlivcov ako Guy Kawasaki a Roxane Gay.
Ponúkané kurzy:  Ako získať prácu: Sprievodca krok za krokom , Úvod do SEO: Taktika a stratégia pre podnikateľov, Stanovenie ceny na voľnej nohe: Koľko sa účtuje ?, Microsoft Excel Essentials, Ako na VLOG – Sprievodca úplnými začiatočníkmi a ďalšie.učení webu.jpg
3.  edX
Kto sú:  EdX, ktorý založili Harvardská univerzita a MIT v roku 2012, ponúka vysoko kvalitné kurzy od najlepších svetových univerzít a inštitúcií pre študentov po celom svete.
Ponúkané kurzy:  Úvod do projektového myslenia, robotika, správa ľudí, úvod do projektového riadenia, mandarinčina čínština pre podnikanie a ďalšie.

Posted in Web