S úpravou interiéru sa netrápte, ale oslovte interiérového architekta

Postaviť hrubú stavbu je základ, no dotvoriť jej interiéry je už náročnejšie aj s ohľadom na mravčiu prácu, pri ktorej musí architekt brať do úvahy viacero polôh predmetnej stavby, musí mať nejakú základnú myšlienku a tú ďalej rozvíjať. Každý, kto do interiérov vstúpi, by mal mať príjemný pocit v závislosti na tom, o aký interiér ide, či byt, kanceláriu alebo predajné priestory. Ku každému je nutné pristupovať individuálne a brať do úvahy aj požiadavky zákazníka, a to si zároveň vyžaduje cit pre kompromis.

home-interior-background-concept_52683-44165

Interiérový architekti by mali klásť dôraz na každý detail, zároveň by mali byť premyslené takisto ako aj línie, ktoré charakterizuje čistota a nadčasovosť, ale v spojení s využívaním aj najmodernejších technológií. Iba tak je možné dosiahnuť očakávanú kombináciu elegancie, funkčnosti, komfortu a zároveň výnimočnosti celého interiéru. Hotové dielo by sa malo hravo začleniť do okolia, k čomu mu môže dopomôcť interiérový architekt.

citlivý prístup k použitiu materiálov a zároveň ohľad na gracióznosť, jednoduchosť a efektivitu celého diela.

Spoločnosť Uhliarik Architects s.r.o. je dôstojným reprezentantom so širokým portfóliom verejných aj súkromných stavieb, komerčných, obchodných aj rezidenčných interiérov. Z množstva projektov tejto spoločnosti dnes do popredia vystupujú prevažne stavby určené na bývanie kam patria bytové domy, obytné súbory, vily, súkromné rezidencie a interiéry ostatných obytných stavieb.

Sofa

Kancelária už má svoje meno a jej projekty sa stali vyhľadávané prevažne kvôli publikovaniu v časopisoch, knihách či iných magazínoch, ktoré sa zameriavajú na všetko, čo sa týka interiérov, dizajnu a architektúry. Spoločnosť sa môže pochváliť desiatkami úspešných realizácií, ktoré vypovedajú o kvalite projektanta, jeho nápadoch a precíznej práci spolu so zodpovedným prístupom k zákazníkovi. Prináša inovatívne, no zároveň praktické riešenia, ktoré dotiahne do perfektného súladu s požiadavkami investora.