Matrac s pamäťou

Niektorí ľudia si vyberajú matrac len tak ledabolo. To však rozhodne netreba robiť len takto. Matrac je dôležitou súčasťou vašej postele a mal by byť podstatnou súčasťou aj vášho života. Pretože len vtedy, keď budete mať kvalitný matrac, tak budete mať aj kvalitný spánok. Matrace nie sú len na to, aby ste sa vyspali. Hocijako, ale vyspali. Matrace sú podstatné. Záleží od nich kvalita vášho spánku. Chrbty niektorých ľudí potrebujú špeciálne matrace a niektorí by si zas mohli vybrať akýkoľvek matrac a vykonal by rovnakú službu ako ten, čo majú aj aktuálne. Tak ako sme každý človek iný, tak aj matrac musí byť pre nás stavaný priamo na mieru a prispôsobený na naše aktuálne potreby.

springs-4658391_1920

Matrace s pamäťovou penou https://www.segum.sk/produkty/matrace/memory-pena sú pre vás ako stvorené. Materiál, z ktorého sú stvorené sa volá viscoelastická pena, ale skôr ju poznáte pod názvom Memory pena. Napríklad aj v takých reklamách sme už mohli počuť výraz pamäťová pena. Neznamená, že si navždy zapamätá ako ležíte, ale v danom momente sa prispôsobí vášmu telu v takej polohe v akej akurát ležíte. Nebude vás tlačiť alebo nútiť do inej polohy než akú ste si vybrali. Je výbornou oporou práve pre chrbticu, ktorá sa môže síce javiť ako pevne daný orgán, ale ona je sama o sebe dosť pohyblivá a potrebuje oporu najmä vtedy, keď vy oddychujete.

bed-dolls-1124226_1920

Čím je ešte taký výnimočný? Aj keby vás niečo nebodaj bolelo, tak k vám bude tento matrac veľmi šetrný a nebude vytvárať žiadny tlak na vaše telo na rozdiel od iných matracov. Vybrať si môžete matrac v cenovej relácii od 200 eur až do takmer 1000 eur, pričom väčšinu z týchto matracov môžete nájsť v tomto období aj v celkom výhodných zľavách, pre ktoré sa oplatí aspoň zauvažovať o tom, že by ste si vybrali práve tento matrac za ten svoj. Cena sa potom ešte odvíja od daného poťahu, ktorý si vyberiete na matrac.