Viete štrikovať?

Úlohou modeliek je najmä predvádzať horúce novinky z dielne známych módnych návrhárov. Či už ide o kolekciu šiat, plaviek alebo topánok, ľudia sa inšpirujú predovšetkým na predvádzacích mólach alebo na rôznych internetových portáloch či v ženských magazínoch. Ak sa zaujímate o najnovšie trendy vo svete módy, určite sú vám známe trendy na ďalšiu sezónu. Nie je žiadnym tajomstvom, že jednotlivé prvky z 80-tých či 90-tých rokov zažívajú opätovný nástup na scénu. Jedným zo štýlov, ktoré kedysi vo veľkom nosili naše mami, je aj pletenina. Dnes sa považuje štrikovaný prvok za moderný. Nie je však najjednoduchšie ho skombinovať. Preto jeden v outfite úplne stačí.

pletený svetr
 
Čelenky                      Móda inšpirovaná najmä našimi reprezentantkami v biatlone či lyžovaní. Štýlové štrikované čelenky patria jednoznačne k najpopulárnejším prvkom tejto sezóny. Na turistiku sú naviac aj funkčné a účinne vás ochránia pred chladom a vetrom. Najčastejšie môžete na horách vidieť stále viditeľnejšiu značku Eisbär, ktorá je unikátnym štýlom predstavujúci športový, moderný dizajn.
 
Svetre                          Veľké oversize svetre sú už druhý rok must have kúskom každého šatníka. Mnohé populárne, svetové značky to dobre vedia a preto na trh prichádzajú s kúskami, ktoré sú nadčasové a pýtajú si za ne aj stovky Eur. Vám však postačí aj obyčajný kúsok z našich nákupných centier. Aj v tomto prípade platí menej je niekedy viac a najlepšie urobíte ak začnete čiernym alebo šedým svetrom až po krk. Nebojte sa ani dĺžky, ktorá je moderná pod zadok, ale sú modely, ktoré siahajú až po kolená.

šála
 
Detské oblečenie         Ak ste mamička, určite mi dáte za pravdu, že tie najkrajšie veci pre vaše ratolesti sú tie uštrikované. Najmä pletené šaty pre dievčatá sú v dnešnej dobe veľkým hitom. Na internete nájdete niekoľko krajčírok, ktoré vám takýto kúsok urobia presne na mieru.