Tantra pre posilnenie osobnosti

Ak sa cítite vyčerpaní fyzicky aj psychicky venujte svoju pozornosť starodávnemu tantrickému učeniu s hinduistickými princípmi, ktoré Vám ukáže nové vnímanie sexuality, zmyselnosti, intenzity vnemov a pocitov. Ponuka tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ je spojením sily dotyku skúsených tantra ladies, vnemových zážitkov v spoločnosti atraktívnych a šarmantných tantra masérok a elegantného diskrétneho prostredia v ktorom je tantra masáž poskytovaná.

sila vnemu

Senzuálne tantra masáže nie sú postavené na princípe poskytovania sexuálnej služby, je to rituál zameraný na dokonalý relax, uvoľnenie pomocou dotykov a masáže celého tela aj vrátane intímnych partií. Pri tantra masáži neopätujete dotyky masérke, ale snažíte sa precítiť a vnímať danú atmosféru, objavovať svoju vlastnú sexualitu, spoznávať nové pocity a vnemy. Masáž sa začína úvodným pozdravom namaste s koreňmi v indickej kultúre, ktorým si vzdáte vzájomnú úctu.

Po počiatočnej hygiene vo forme voňavého a uvoľňujúceho kúpeľa sa zahalíte do špeciálneho ručníka, ktorý má magickú silu. Tu objavíte, keď ho masérka začne kúsok po kúsku na Vás zmyselne odhaľovať až nakoniec ostanete úplne obnažení a pripravený na tie najkrajšie zmyselné zážitky. Vaša energia sa uvoľní, duša aj telo sa uzdraví a Vy pocítite nezvyčajnú silu nového zážitku, ktorý Vám prinesie dokonalý odpočinok a relax. Liečivá sila dotykov má neobyčajnú silu, spoznáte ju, energia v celom tele začne vibrovať a pocítite nezvyčajne príjemné teplo najmä v panvovej oblasti, odkiaľ sa bude cielene šíriť ďalej.

sexuálna energia

Na výber máte nielen rôznorodé programy, ale aj výber tantra ladies podľa Vášho osobného vkusu.

Odmenou Vám bude celkové znovuzrodenie organizmu, nové zážitky a pocity, ktoré uvoľnia Vašu myseľ a posilnia sebavedomie. Odstránia sa psychické bloky, starosti a bolesti a Vy vďaka uvoľnenej mysli budete vládať omnoho viac ako pred masážou.