Spoločnosť pripravená na predaj

Predaj spoločnosti 41business predstavuje súhrn ponúkaných služieb v oblasti ekonómie, účtovníctva, obchodu a podnikania. Sprostredkovateľská spoločnosť poskytuje informácie v súlade s platnou legislatívou v krajine. Poradíme vám s vašimi problémami v danej oblasti a prevezmeme zodpovednosť za vás v realizácii jednotlivých úkonov. V tom prípade, môžete váš čas a energiu venovať niečomu inému, prospešnému pre váš život a fungovanie. Tím špecializovaných odborníkov s niekoľkoročnou praxou vykoná dané úlohy až do úplného konca a vy si môžete byť istí, že je o vašu firmu postarané.

podnikanie z domu

S nami si môžete byť istí. Poskytujeme služby a poradenstvo aj podnikateľom, ktorí ekonomická situácia a uplatnenie na trhu nie je celkom priaznivé a výsledkom ich podnikateľskej aktivity nebýva iba zisk a prosperita. Pomáhame im stabilizovať ich nie jednoduchú situáciu a privodiť zlepšenie a následné rozbehnutie a napredovanie spoločnosti, keď je to možné. Čo sa týka predaja spoločnosti, tak v databáze firiem na našich aktuálnych stránkach, nájdete zoznam firiem, ktoré sú pripravené na predaj a čakajú na potenciálnych záujemcov. Ak k nim patríte práve vy a daná spoločnosť s uvedenými detailmi a popisom, vás oslovila, kontaktujte nás. Po uzavretí kúpno-predajnej zmluvy a zapísaní spoločnosti do Obchodného registra je spoločnosť vaša a vy môžete odštartovať váš biznis. Čítajte naše webové stránky a dozviete sa viac.

príprava potrebných dokumentov

Dávate prednosť spoločnosti, ktorá je alebo nie je platcom dane z pridanej hodnoty? Ďalším kritériom výberu je spoločnosť s históriou, ktorá už podnikala alebo takzvaná ready made spoločnosť, ktorá nikdy nevykonávala podnikateľskú činnosť. V obidvoch prípadoch ide o spoločnosti účtovne a daňovo čisté, bez pohľadávok a záväzkov. Zvážte plusy a mínusy a vyberte si. Splňte vás podnikateľský zámer a naštartuje vaše podnikanie s cieľom dosiahnutia úspechu a rozvoja spoločnosti. Ak spoločnosť predávate a ste v pozícii predávajúceho a z patričných dôvodov potrebujete zanechať vaše podnikanie, sme tu pre vás, aj keď vaša pozícia na trhu nie je výborná a potrebujete sa vysporiadať s radom otázok a nezrovnalostí.