Štýlové a moderné pánske bundy

Pánske bundy patria do šatníka mužov všetkých vekových kategórií. Či už sa jedná o športové modely, bundy s nádychom elegancie alebo bundy s využitím na všedné príležitosti, muži si pri ich výbere dajú záležať. Ponuka pánske bundy je určená na šport, do zamestnania, do prírody, na každodenné využitie a takisto aj na nezáväzné spoločenské stretnutie. Ponúka kolekciu pánskych búnd v modernom štýle, ktorý pristane každému mužovi, kvalitné materiály aj s nepremokavou úpravou, dômyselné riešenia športových prvkov ako napríklad gombíky, zipsy, pásky a podobne, obojstranne využiteľné modely, eleganciu so športovým vzhľadom.

pánska bunda

Aktuálne moderná jeansovina a klasické jeansove bundy v svetlom a tmavšom prevedení sú takisto súčasťou ponúkanej kolekcie. Kvalitná pánska bunda z eko kože v ponuke je využiteľná takmer po celý rok a muži ju obľubujú nielen kvôli nedbalej elegancii, pohodlnosti, ale najmä kvôli tomu, že sa nekrčí, dá sa poskladať kamkoľvek a je veľmi praktická. Všetky ponúkané bundy majú spoločný prvok, ktorý muži oceňujú a to je dômyselné riešenie vreciek, priestoru, kam si uložia peňaženku, mobil, drobnosti a všetko potrebné a užitočné. Muži milujú praktické a nenáročné riešenia a také sú aj ponúkané bundy. Vhodné pre každú sezónu, moderné, praktické a veľmi funkčné. V zime zahrejú, na jar a jeseň sú takisto vhodným a užitočným doplnkom, v dĺžke nad kolená nahradia kabát a sú pritom elegantné.

športová bunda

Sú v elegantnom farebnom prevedení, od klasickej čiernej, tmavomodrej, svetlej pieskovej, modrej až po hnedú farbu, pre spestrenie je v ponuke aj červená bunda v kombinácii s tmavomodrými rukávmi a bielymi pásmi, ktorá aj napriek farbe oživí šatník nejedného muža. Ponúkané dĺžky sú rôzne od bundy tesne pod pás, po boky až po bundy dlhšie, ktoré nahrádzajú prechodný alebo zimný kabát a sú vhodné do chladnejšieho počasia podobne ako ponúkané teplé páperové bundy. Široký výber so zárukou kvality Vás určite osloví.

Posted in Nezařazené