Fascinujúce výrobky od firmy Google

V tomto článku sa spolu s Vami pozriem na niektoré nové výrobky, ktoré by mohli upútať našu pozornosť. Posnažím sa vybrať tie zaujímavé, ktoré by potešili takmer každého a takisto by mali byť inovatívne. Bude sa jednať hlavne o výrobky z prostredia elektroniky.
nápis google
Zaujala ma informácia o produktoch, ktoré priniesla na trh spoločnosť Google. Google sme poznali iba ako webový vyhľadávač, no v poslednej dobe nás zásobujú rôznymi inovatívnymi produktami a službami z oddelenia elektroniky, technológie a softvéru. Dôkazom bude aj tento článok, kedy som našiel pár nových výrobkov od tejto čoraz viac vplyvnejšej firmy, ktorá sa každým rokom posúva veľkým krokom vpred.
•        Mobilné zariadenie Pixel
Ide o mobilný telefón, taký aktuálny a moderný smartfón, čomu napovedá aj jeho dizajn. Jeho batéria sa dobíja maximálne len 15 minút a disponuje novým štýlom displeja, ktorému vravíme amoled displej a ten je schopný rozpoznať až 16 miliónov rôznych kombinácií všetkých farieb! Toľko sfabení si ani nedokážem predstaviť. Je výborný na fotenie krásnych efektov, kedy chcete napíklad detailne odfotiť západ alebo východ Slnka. Takisto je veľmi vhodný na natáčanie kamerou a to takisto do detailu, kedy zaznamenáte každý jeden pohyb a detail. Navyše obsahuje i službu Google Assistant, kedy napíšete stručnú otázku, no osobnú. Príklad:
•        Google: Ako Vám môžem pomôcť?
•        Vy: Kedy mi ide let do Londýna?
A Google Assistant Vám okamžite nájde a napíše všetky praktické informácie týkajúce sa Vašej otázky.
barevný nápis
•        Google Home
Tak toto je výrobok ako z filmu o budúcnosti. Prídete ráno do kuchyne a poviete: „Google prehraj ranný playlist“ a z reproduktorov vo Vašom dome sa začne ozývať Vami zložený playlist. Poviete: “ Google, kedy mi ide vlak do Piešťan?“ a zariadenie Vám robotickým hlasom povie najbližší spoj. Poviete:“ „Google, rozsvieť mi izbu“ a izba bude rozsvietená. Navyše ak ho pozdravíte, slušne Vás odzdraví. Ak tento výrobok správne poprepájate, všetko potrebné riadite hlasom a Google je Vám vždy k službám.

Posted in Nezařazené