Nestrácajte čas strácaním času pri sťahovaní!

Plánujete v blízkej budúcnosti sťahovanie bytu. no neviete na koho sa obrátiť? Naše sťahovacie služby Bonus sa o to bezstarostne postarajú! Či už ide o sťahovanie domu, bytu, skladu či kancelárie, tak s nami to rozhodne zvládnete. Nemusíte si lámať hlavu nad zbytočným plánovaním a nechajte to na profesionálov, ktorí to majú v malíčku. Potrebné veci presťahujeme a nie len to! V cene sťahovania máte zahrnutú aj montáž a demontáž, sťahovanie, pobalenie a vypratávanie nábytku. Nevidíme problém ani v pobalení vašich osobných vecí. Na krehké veci použijeme ochranné materiály a zabalíme ich do bublinkovej fólie, ktoré zabezpečí šetrnosť pri preprave.

Sťahovanie

Toto všetko vám poskytujeme za ľudové a bezkonkurenčné ceny. Prepravíme, demontujeme a zmontujeme aj nadrozmerné kusy nábytku. Máme všetko potrebné náradie a pomôcky, ktoré nám našu prácu denne uľahčujú. Všetko prebehne bezpečne, vaše veci budú v aute zafixované. O všetko sa staráme podľa postupov, ktoré sme si stanovili, aby sme zabezpečili 100% bezpečnosť. Nemusíte mať obavy ani o svoje osobné veci, ktoré budú počas prepravy v rukách osobného strážcu a od auta neodíde. Poskytujeme tiež službu, ktorá sa špecializuje na vypratávanie bytov, domov a kancelárii. Nie je problém zvoliť di kombináciu služieb. Prenesieme vám aj nábytok zakúpený v obchodných domovoch a vynesieme až k vašim dverám. Nemusíte sa tiež trápiť s jeho montovaním.

Balenie vecí pri sťahovaní

Pri vypratávaní nemusíte mať obavy z toho, kde skončia nepotrebné kusy nábytku. Máme zabezpečený zberný dvor a spaľovňu. O všetko sa postaráme a nábytok tam zanesieme. Dobrou správou je, že u nás šetríte! Nie sme platcom DPH. Naše služby sú poskytované v rámci Bratislavy a okolí. Výhodná ponuka za bezkonkurenčné ceny, to je Bonus sťahovanie. Prečítajte si referencie našich zákazníkov, ktoré hovoria za všetko.