Tajomstvo minerálov v produktoch DR NONA

Každý chceme pre svoje telo kvalitné produkty za férovú cenu. Ale v čom je rozdiel medzi produktami? A ako si vybrať to najlepšie pre nás, keď je v dnešnej dobe toľko produktov, ktoré o sebe tvrdia, že sú najlepšie? V prvom rade sa treba pozrieť na zloženie. Kvalitná kozmetika by mala byť prírodná a obohacujúca pre našu pokožku a telo. Samé umeliny našej pokožke nepomôžu a asi sa nám ani nepoďakuje. Kde teda hľadať kvalitné a prírodné produkty? Na našej stránke nájdete produkty za skvelé ceny.

mŕtve more

MŔTVE MORE A NAŠE PRODUKTY DR NONA

Náš dr nona eshop ponúka pre vašu pokožku hotový raj. V čom spočíva sila dr nona produktov? Naše produkty obsahujú veľa minerálov, ktoré naša pokožka skutočne potrebuje. Kde je najväčší zdroj minerálov? No predsa v Mŕtvom mori. Konkrétne jeho minerálne bahno. Toto minerálne bahno obsahuje obrovské zastúpenie minerálov na jednom mieste. A to je práve dôvod, prečo naše produkty dr nona vyrábame z minerálneho bahna z Mŕtveho mora.

dr nona

DR NONA

V našej ponuke si vyberie skutočne každý. Či už vás trápia problémy s pokožkou a hľadáte produkty na hydratáciu a oživenie pleti. Alebo s pribúdajúcim vekom hľadáte kvalitné ANTI-AGING sérum. Na trhu je toho skutočne veľa a vybrať si ten správny produkt pre našu pokožku je naozajstným orieškom. Naše produkty s vysokým obsahom minerálov sú vhodné a veľmi účinné aj na pigmentové škvrny, ktoré mnohých z nás trápia. Naše produkty sú obohatené o rôzne vitamíny, ktoré sú pre pleť prospešné a zvyšujú tým svoju účinnosť. Ide napríklad o provitamín A a vitamín E. Obsahujú taktiež aj konopný olej, ktorý je bohatý na omega 3,6 a 9 mastné kyseliny, ktoré zabraňujú starnutiu. Veď kto z nás nechce vyzerať mlado a mať krásne vyzerajúcu pleť?

Vyskúšajte naše kvalitné produkty DR NONA na vlastnej koži, okrem iného u nás v ponuke nájdete aj prírodne dezodoranty, ktoré vás účinne ochránia proti zápachu a taktiež sú prírodné. Nájdete u nás aj šampóny, sprchové gély, rôzne pleťové mlieka, bahennú masku a rôzne účinné výživové doplnky. Objednáte na našej stránke.