Tantrická masáž – nezabudnuteľný zážitok.

Predpokladá sa, že tantra vznikla niekde v Indii pred asi viac ako 5000 rokmi. Slovo tantra v preklade znamená niečo ako rozšírenie vedomia, ktorého cieľom je oslobodenie ducha a tela. Tantra nás učí vnímať seba samého, svoju spiritualitu a sexualitu. Z hľadiska sexuálneho, čo je asi najčastejšie vnímanie tantry u nás, ide o posvätné spojenie muža a ženy.

Ak chcete svoj sexuálny život obohatiť o niečo nové, zatiaľ nepoznané, tak tantra masáže sú tou najlepšou voľbou. Zabudnite tu na klasický pohlavný akt. Cieľom tantrickej masáže je zjednocovať a spájať sa s partnerom, aby zážitok z takéhoto spojenia bol maximálny. Ide o spojenie muža a ženy, pri ktorom sa rodí nová, dosiaľ nevídaná energia, pričom sú uvoľňované svaly, stres a dlhodobo nahromadené napätie. Tantrická masáž je zameraná na otvorenie energetických dráh v tele, aby naša životná sila mohla voľne prúdiť. Dochádza tu k ucteniu božského mužského a ženského tela prostredníctvom zahrnutia pohlavných orgánov do masáže.

Tantra masaž 2

Každá tantrická masáž začína kúpeľom, po ktorom sa zahalíte do jemnej osušky zvanej sarong. Atmosféru zvýrazňuje príjemná orientálna hudba a zmysly sú prebúdzané vonnými tyčinkami a éterickými olejmi. Vy nemusíte robiť vôbec nič, profesionálna masérka sa postará o všetko. Potupne odkladáte sarong, masérka masíruje krok za krokom celé telo, vzrušenie sa stupňuje. Ak príde čas na masírovanie intímnych partií, celé telo sa už chveje a vy zažívate neopísateľnú sexuálnu energiu, ktorú ste doposiaľ nezažili. Vaše telo sa dostane do stavu, kedy je sexuálny zážitok znásobený na maximum.

tantra masaž

Ak ste niečo podobné vo svojom sexuálnom živote nikdy nevyskúšali, o to väčšie prekvapenie vás čaká. Skúste svoj život obohatiť o nové zážitky s tantra masážami Bratislavatantra.sk. Spoznávajte svoje telo, naučte sa nové triky, ktoré budete môcť potom preniesť aj do svojej spálne. Skúste nájsť samého seba, svoje pravé ja.