Vzrušujúce dotyky sú súčasťou senzuálnej masáže

Masáž dokáže s našim telom doslova zázraky, rozprúdi krv v stuhnutom tele a vzpruží myseľ, zároveň si pri nej dokážeme aj oddýchnuť a zrelaxovať. Klasická či športová masáž je bežne využívaná, senzuálna masáž je však trocha iný typ, pri nej si človek užije aj intímne dotyky masérky, ak o to prejaví záujem.

Citlivé body máme aj na chodidlách

Dnešný život je rýchly, uponáhľaný a značne stresujúci, preto sa ľudia snažia občas zastaviť a vypnúť, trocha spomaliť a zrelaxovať, aby boli schopní nabrať nové sily na riešenie náročných úloh a povinností. Jednou z možností ako spojiť príjemné s užitočným je využitie senzuálnej masáže, ktorá dokáže človeka na chvíľu vytrhnúť z reality, upokojiť jeho zmysly a zároveň ho priviesť až k rozkoši. Na tento typ masáže sa treba objednať a vybrať si, senzualna masaz ktorú z množstva ponúkaných by ste radi vyskúšali.

V masážnych salónoch pracujú šikovné dievčatá, ktoré sa snažia urobiť maximum preto, aby bol zákazník spokojný. Na to využívajú ruky, prsia, ústa, nohy, ale dokážu masírovať aj celým telom. Záujemca o niektorý z ponúkaných typov si môže vybrať napríklad klasiku, body masáž, masáž pre náročných či vzrušujúcu masáž lingamu. Po príchode do salóna vás privíta vybraté dievča čajom alebo kávou, v miestnosti znie príjemná hudba a atmosféru podčiarkuje aj exotická vôňa.

Základom je príjemná atmosféra

Masérky sú mladé dievčatá alebo zrelé ženy, tmavovlásky či blondíny, ich výber je na vkuse zákazníka, no každá pracuje na profesionálnej úrovni. Neobslúžia však zákazníka, ktorý je pod vplyvom alkoholu či omamných látok, a tiež ak je chorý alebo má nejaké kožné problémy. Ostatní zákazníci sú u nich vítaní, každému garantujú oddych a relax v príjemnej atmosfére, ak si vyberú masáž lingamu, je takmer isté, že skonči vyvrcholením, orgazmom, čo je v tomto prípade normálne.

Po skončení masáže bude mať zákazník ešte trocha času na odpočinok, aby vstrebal všetko prežité a nakoniec sa s ním rozlúčia malým darčekom. Je to milý zvyk, ktorým personál salóna návštevníkom ďakuje za dôveru.