Nepodceňujte zdravie svojho počítača, stiahnite si tieto programy

Viacerí asi viete, že internet je okrem iného zdrojom vírusov, infikovaných súborov a iných blbostí, ktoré nevedomky stiahnete a uložíte do svojho počítača a následne vás budú otravovať, v neposlednom rade spomaľovať výkon počítača. Z pozitívneho hľadiska však môžeme povedať, že prístup na internet nám ale rovnako ponúka množstvo riešení vo forme zdarma dostupných programov, ktoré váš počítač dokonale vyliečia a podstatne zrýchlia. Ak používate svoj počítač už nejakú tú dobu a radi sťahujete rôzne hry či aplikácie, je dosť pravdepodobné, že niektorými škodlivými alebo zbytočnými súbormi (o ktorých ani neviete) ste infikovaní aj vy, respektíve vaše zariadenie.

virus

Preto sa skutočne oplatí venovať čas hľadaniu, následnému stiahnutiu a inštalovaniu bezplatného softvéru, ktorý vás týchto „ochorení“ zbaví a zariadeniu dodá spoľahlivú rýchlosť a pôvodný výkon. Ja vám toto hľadanie uľahčím aspoň týmto článkom, v akom vám odporučím niekoľko tipov na zaujímavý, ale  v našom prípade hlavne užitočný softvér, ktorý nájdete na internete.

  • Zo zavírovaného alebo značne používaného a zbytočne preplneného počítača sa tak opätovne môže stať prístroj, ktorý bude svojim výkonom, rýchlosťou a zdravím totožný s jeho pôvodnou podobou.

IObit Uninstallervás zbaví prebytočných a zbytočne spomaľujúcich programov a súborov. Princíp tohto softvéru je potrebný a využiteľný najmä dnes, kedy naše pevné disky dokážu uložiť priam neuveriteľné množstvo súborov, o akých následne strácame prehľad. Aj pokiaľ tieto programy nájdete a odinštalujete klasickou cestou, viacero z nich sa nemusí vymazať úplne, respektíve zanechajú po sebe niekoľko zbytočných položiek. No s týmto sofvérom prebieha odinštalácia prehľadnejšie a hlavne efektívnejšie.

program

Spy Emergency– možno ešte väčšie riziko, než nepotrebné položky predstavujú nepotrebné súbory, ktoré sú infikované a sú vlastne vírusmi. A čo je ešte horšie, niektoré nemáme šancu odhaliť a už vôbec nie manuálne odstrániť. K ich odhaleniu a následnému odstráneniu musíme použiť jedine program, ktorý sa špecializuje práve na túto prácu. Tým programom je aj Spy Emergency.

Posted in Nezařazené