Technologické darčeky pre ženy

Moderné ženy kráčajú s dobou, takže okrem kozmetiky alebo šperkov ocenia aj technologické darčeky, určite ich módne doplnky pod stromčekom potešia. Niekoľko zaujímavých typov na darček vám ponúkame.

hodinky

PopSocket
uchopovač,ktorý umožní udržanie veľkých telefónov bez rozdielu veľkosti rúk. Rukoväte je možné použiť na akékoľvek púzdro, a takisto môže poslúžiť ako stojan, ak si partnerka bude chcieť pozrieť nejaké video. PopSockety sú na trhu v ponuke v rôznych farbách, štýloch a vzoroch, takže nájsť vhodný pre vašu partnerku určite nebude problém.

Bellabeat Leaf Urban, Leaf Chakra – inteligentné šperky
Podobné funkcie ako smart hodinky využívajú aj inteligentné šperky Bellabeat. Sú medzi nimi nádherné kúsky v podobe brošní, náhrdelníkov či náramkov s množstvom inteligentných funkcií.

Philips Wake-Up Light – budík
Problémy vašej partnerky s ranným vstávaním vyrieši budík Philips Wake-Up Light. Dokáže farebne simulovať východ slnka, čím vás postupne prebudí asi 20-40 minút pred vypnutím budíka. Nepríjemný bzučiak nahradili prírodné zvuky v piatich rôznych typoch, takže zobúdzanie bude oveľa príjemnejšie. Budík vám môže poslúžiť aj pri večernom čítaní ako lampa.

náramek

Fossil Q Harper – hybridné smart hodinky
Možno by vaša partnerka rada vymenila klasické hodinky za hybridné smart hodinky, ktorými bude stále prepojená so svojim telefónom. Fossil Q Harperje produkt so špičkovou technológiou, osadené sú v atraktívnom analógovom tele. Majú viacero funkcií, napríklad dokážu sledovať vašu kondíciu, prispôsobovať sa časovým pásmam, sú schopné zvoniť s upozornením a majú aj budík s alarmom.

Fujifilm Instax Square SQ20 – instantný fotoaparát
Polaroidy, nazývané aj instantné fotoaparáty, môžu spĺňať predstavu o roztomilom darčeku. Fujifilm Instax Square SQ20 patrí k najnovším a najväčším polaroidom, ktorý je na trhu. Na zadnej strane má umiestnenú obrazovku, na ktorej si môžete všetky vytvorené zábery ešte raz prezrieť pred tým, ako ich vytlačíte. Ak chcete vytvoriť umelecké zábery, tento fotoaparát vám to umožní vďaka 16 rôznym filtrom.