Oživenie outfitu? Farebné pančuchy!

Pančuchy už dávno nie sú len niečo nudné, čo si dáte k šatám alebo sukni, aby Vám zakryli nohy, či už kvôli etikete, alebo preto aby Vám nebola zima.
Prebuďte v sebe Vaše extravagantnejšie ja.  Nechajte sa zahaliť do farieb a podľahnite farebným pančuchám.

barevné punčochy
 
Dračica v červenom
Červená farba je farba lásky a vášne. Sama o sebe je táto farba neprehliadnuteľná a keď siahnete po pančuchách v takejto farbe, bez pochyby budete neprehliadnuteľná aj vy. Síce na túto farbu asi potrebujete trošku viac odvahy, ale verte, že ak si dáte červené pančuchy k čiernej sukni alebo šatám budete sa cítiť neodolateľne príťažlivo a sebavedome.
 
Dajte zelenú zelenej
Zelená farba je na pančuchách síce nie tak výrazná, ale tiež upúta nejedno oko. Pri zelených pančuchách je lepšie poobzerať sa skôr po tmavších odtieňoch zelenej. Tie na pančuchách vyzerajú naozaj krásne.
Skúste ich skombinovať s čiernou, bielou, žltou, hnedou alebo modrou a uvidíte, že zelené pančuchy perfektne doladia Váš outfit.
 
Nalaďte sa na jeseň so žltou a oranžovou
Žltá a oranžová ako dominantné farby jesene by nemali chýbať vo Vašom jesennom šatníku. Tieto bláznivé farby sa skvele kombinujú s ostatnými farbami. Žlté alebo oranžové pančuchy budú perfektne vynikať pri modrej farbe. Vyskúšajte tiež zladiť s čiernou, bielou, hnedou či zelenou a zahrajte sa na jeseň!
 
Mysteriózna diva vo fialovom
Hoci fialová farba sa až tak príliš často v šatníkoch nevyskytuje, nemala by chýbať! Skúste fialovú na pančuchách a okúzlite okolie touto magickou, záhadnou a luxusnou farbou.
Skúste do outfitu zakomponovať bielu, sivú alebo čiernu a máte zaručený efekt!
 
punčocháček

Nežná ružová
Chcete vyčarovať zo seba jemné a nežné žieňa? Siahnite po ružovej! Ružové pančušky budú úžasne vyzerať v kombinácii s bielou, hnedou, sivou, či dokonca modrou.
 
Modrá do práce
Nudí vás oblečenie, ktoré nosíte do kancelárie? Chcelo by to zmenu? Modrá ako business farba je to pravé orechové! Vyberte si pančuchy v tejto farbe a zapôsobte v práci!
Skúste ich skombinovať s čiernou, bielou, sivou alebo zelenou a tešte sa na výsledok.