V strieborných náušniciach s kryštálikmi budete stredobodom pozornosti

Hádam niet univerzálnejšieho darčeka pre ženu akéhokoľvek veku ako je strieborný šperk. Či už sú to náušnice, retiazka, náramok, prsteň alebo celá súprava, nikdy nimi nič nepokazíte. Výber a ponuka je pestrá a záleží len na tom, na akú príležitosť ho žena bude nosiť. Jednoduché šperky sú určené na každodenné nosenie, večerné a slávnostnejšie príležitosti si vyžadujú prepracovanejšie a viac ozdobené kúsky, ktoré môžu mať pridané aj farebné kamienky či kryštáliky. Tie ho vyzdvihnú na elegantnú úroveň, hodnú slávnostnejšej prezentácie.

Rýdzosť striebra 925/1000 má každý výrobok a je vyznačený puncom. Nekonečné množstvo ponúkaných retiazok, náramkov či náušníc nenechá ľahostajnú žiadnu ženu, určite si niektorý doplnok vyberie. Napríklad náušnice. Bez nich je žena fádna, na dotvorenie a skrášlenie tváre sú vhodne zvolené náušničky zásahom do čierneho. Žene strieborne nausnice s kamienkami dokážu vyčarovať úplne iný výraz, pritom skrášlia a vyzdvihnú to, čo je na nej pekné a celú siluetu tváre upravia spôsobom lahodiacim oku. Podľa toho, či má nositeľka tvár okrúhlu, oválnu alebo hranatú, treba narábať aj s tvarom náušníc. Existujú totiž nepísané zásady, ktoré je dobré dodržať. Tak napríklad visiace predĺžia tvár, oválne a okrúhle sú univerzálne a podobne.

P8

Večerné príležitosti si vyžadujú špeciálny prístup k outfitu a výberu doplnkov. Na základe róby alebo šiat sa potom buduje ďalšia nadstavba v podobe správneho použitia šperkov. Čím jednoduchšie šaty, tým viac prezdobené šperky si žena môže vziať a opačne, ak sú šaty ligotavé a pošité korálikmi či kamienkami, náušnice si treba zvoliť úplne nenápadné a čo najjednoduchšie. Dosiahnete tak vyvážený look a ničoho nebude veľa alebo málo. No hranica medzi tým je veľmi tenká, tak si treba dávať pozor, aby ste neprekročili prah elegancie a neskĺzli do gýčovitosti.

girl-2306831_640

Kamienky, ktoré sú súčasťou náušníc, sú buď farebné alebo biele, na jednom type môžu byť použité iba jednej farby alebo ich vzájomným kombinovaním, čím vznikne pestrá hra farebných odleskov. Hodia sa na párty či oslavu, kde ich majiteľka chce zažiariť a pritiahnuť http://electropiknik.cz/zena/ pohľady ostatných, no hlavne toto jedného, svojho vyvoleného.

Posted in Nezařazené