Sklenené dvere

Sklenené dvere sa hodia do domov, bytov, kancelárií, do malých, ale aj veľkých priestranstiev, kde zase tvoria harmonický prechod z jednej miestnosti do druhej. V súčasnej dobe sa tešia svojej obľube, aj vďaka príjemnému pôsobeniu a dotváraniu celkového prostredia. Vytvárajú dojem rozsiahleho priestoru, jednoduchej priechodnosti, vzdušnosti, priehľadnosti. Prinášajú ten správny moderný nádych, spojený s jednoduchosťou a ľahkosťou.

sklenené dvere

Opticky zväčšujú priestor a prepúšťajú svetlo, tým pôsobia výnimočne a so zaujímavým dizajnom sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou mnohých súkromných a verejných priestorov. Vyrobené sú z kvalitného nerozbitného skla, takže riziko a strach spojený s rozbitím, poškodením a prípadným zranením sa úplne eliminuje a vylučuje v prípade tohto typu dverí.

rozhodnite sa pre sklenené dvere

Sklenené dvere cena je položka, ktorá je stanovená jednotlivo, podľa konkrétnych sklenených dverí, ktoré sa vyrábajú na mieru. Takto si dvere môžeme zosúladiť ku konkrétnemu miestu, či už domácnosti alebo firme a dodať mu špecifický, elegantný a luxusný vzhľad. Cena sa stanovuje aj na základe použitého materiálu, typu kovania a na základe spôsobu otvárania dverí. K našim službám sa zaraďuje okrem zamerania, návrhu sklenených dverí pre daný typ obydlia, aj výroba a montáž sklenených dverí na mieru. Pracujem na základe požiadaviek našich zákazníkov a ich spokojnosť je pre nás smerodajná a prvoradá. Takto sa posúvame v našej ponuke služieb vpred a prinášame neustále nové inovácie a novinky v tomto smere. Vďaka našim zákazníkom, ich požiadavkám, nápadom, prinášame na trh stále nové možnosti a varianty. Na základe určenia cenového rozpätia vymedzeného naším zákazníkom, radi poradíme so samotným výberom sklenených dverí, s vhodným výberom samotného kovania a skla. Ponúkame posuvné aj otočné sklenené dvere.

Posuvné sklenené dvere

Vyznačujú sa elegantným dizajnom, originalitou použitého materiálu na výrobu posuvného krídla, jedinečnosťou prípadných použitých vzorov, ornamentov, grafiky a okrem toho, šetria priestor a poskytujú dostatočný komfort užívateľovi.